Menu Content/Inhalt
Start
Reaktywacja Towarzystwa Gimnastycznego ,,Sokół" w Brzozowie
 
Image 
 
W dzień jubileuszu 150-lecia założenia pierwszego Towarzystwa Gimnastycznego ,,Sokół” we Lwowie odbyło się spotkanie reaktywujące tę organizację w Brzozowie. Podczas obrad w sali narad Urzędu Miejskiego, którym przewodniczył Artur Szczepek asystent burmistrza Brzozowa Józefa Rzepki omówiono sprawy związane z założeniem Stowarzyszenia Brzozowskie Towarzystwo Gimnastyczne ,,Sokół” w Brzozowie, a także wybrano zarząd organizacji.
Czytaj całość…
 
Odbiór wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Brzozów w 2017 r.
 
Urząd Miejski w Brzozowie informuje mieszkańców Gminy Brzozów, że w związku z możliwością uzyskania przez Gminę dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie na zadanie z zakresu usuwania azbestu w roku 2017 w dniach od 8 do 28 lutego 2017r. przyjmowane będą wnioski od mieszkańców na odbiór, transport i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest.
Wnioski nie obejmują demontażu płyt azbestowo – cementowych oraz zakupu nowego pokrycia dachowego.
 
Uzupełniony i podpisany: „Wniosek”, „Informację o wyrobach zawierających azbest” oraz „Ocenę  stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest” należy złożyć w Wydziale Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Brzozowie pok. 24 (budynek Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa).
 
Druki dokumentów dostępne są w Wydziale Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa oraz jako załączniki, do pobrania:
 
 
Realizacja zadania nastąpi w przypadku, gdy Gmina Brzozów otrzyma dotację na zadanie z zakresu usuwania azbestu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie na rok 2017. Wszelkie informacje można uzyskać pod nr tel. 13 306 10 91
 
Oranżadka dla babci i dziadka
 
Image 
 
W dwóch filiach Zespołu Świetlic Środowiskowych w Brzozowie i Humniskach Skrzyżowaniu pod koniec ferii uroczyście obchodzono Dzień Babci i Dziadka. Jak zwykle inwencji twórczych podopiecznym i ich wychowawcom nie brakowało. Choć każda placówka inaczej uświetniła ten dzień.  
 
Czytaj całość…
 
Dzień Babci i Dziadka w ZS w Grabownicy Starzeńskiej
 
Image
 
W dniu 1 lutego 2017 roku w Zespole Szkół w Grabownicy Starzeńskiej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadzia, w której wzięło udział około 120 osób. Były to babcie i dziadkowie uczniów trzech oddziałów klas trzecich.
Czytaj całość…
 
Spotkanie informacyjne ws. odnawialnych źródeł energii
Image 
 
Czary mary w PS w Grabownicy Starzeńskiej
 
 Image
 
Sztuka iluzji – podobnie jak inne rodzaje sztuki, takie jak teatr, film, balet – jest jedną z najbardziej interesujących dziedzin rozrywki. Jej zadaniem jest zabawianie publiczności. 7 lutego Przedszkole Samorządowe w Grabownicy Starzeńskiej odwiedził prawdziwy artysta iluzji pan Wiesław Jaśkowski, gorlicki artysta - Havis, znany nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami.
Czytaj całość…
 
Anna Sawicka laureatką konkursu literackiego Wrzeciono 2017

 
Darmowy kurs języka angielskiego dla początkujących
 
Image
 
Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw zaprasza do udziału w projekcie: „ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ Z JĘZYKIEM!”
Czytaj całość…
 
Zebranie sprawozdawcze w jednostce OSP Przysietnica
 Image
 
W dniu 4 lutego 2017 r. w Domu Strażaka w Przysietnicy odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej. Na walnym zebraniu sprawozdawczym podsumowano roczną działalność jednostki OSP w zakresie realizacji zadań statutowych.
Czytaj całość…
 
Otwarty konkurs ofert
 
 
Burmistrz Brzozowa ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania patologiom społecznym w 2017 r. Zarządzenie burmistrza wraz z ogłoszeniem o konkursie oraz wzór oferty do pobrania poniżej:
 
 
red.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 2879

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001