Menu Content/Inhalt
Start
VII Gala Orły Sportu Gminy Brzozów

 
W Humniskach w karnawale wszyscy bawią się wspaniale!

Image

Bal Malucha to niezwykły dzień dla dzieci, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W niedzielne popołudnie 5 lutego Zespół Szkół nr 2 w Humniskach licznie odwiedzili najmłodsi mieszkańcy Humnisk oraz okolicznych miejscowości w towarzystwie swoich rodziców. Tłumnie przybyłe na bal kolorowe postacie wypełniły salę gimnastyczną. Można było spotkać królewny, wróżki, motylki, czarownice, rycerzy, piratów, strażaków, policjantów, czarodziejów oraz wielu innych bohaterów, których przygody na co dzień śledzimy w bajkach. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcił do wesołej zabawy.
Czytaj całość…
 
Sesja nadzwyczjna
Image
 
Przyjęcie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego było jedną z uchwal podjętych podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Brzozowie.  Brzozowscy radni pod przewodnictwem Edwarda Sabika obradowali w dniu  9 lutego  br. Wcześniej rada wysłuchała sprawozdania z działalności stałych komisji Rady za 2016 rok. Przedstawili je kolejno radni: Marek Wacek, Daniel Boroń, Paweł Froń, Stanisław Bednarz oraz Piotr Jatczyszyn.
Czytaj całość…
 
Aktualizacja Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Brzozów

Image

Wszystkie niezbędne informacje można uzyskać w Wydziale Inwestycji, Gospodarki Przestrzennej i Funduszy Pomocowych Urzędu Miejskiego w Brzozowie, pok. nr 14 (parter), tel. 13 306 10 66.

Czytaj całość…
 
XX-lecie międzywojenne w Brzozowie i powiecie brzozowskim

Image

9 bm. w sali konferencyjnej brzozowskiego ratusza odbyło się spotkanie promujące publikację dra Krzysztofa Hajduka ,,Brzozów i powiat brzozowski w latach 1918-1939”. Książka, która właśnie ukazała się na rynku wydawniczym w pięciu rozdziałach zawiera różne aspekty życia mieszkańców powiatu brzozowskiego w tym okresie. Podczas spotkania sylwetkę autora publikacji przedstawił dyrektor Muzeum Regionalnego w Brzozowie dr Mariusz Kaznowski
Czytaj całość…
 
OGŁOSZENIE O PRZETARGU
BURMISTRZ BRZOZOWA OGŁASZA I PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI. POBIERZ OGŁOSZENIE>>>>>>>>>
 
Kondolencje
Image
 
W stronę reaktywacji Towarzystwa Gimnastycznego ,,Sokół" w Brzozowie

 
Orły Sportu 2016 przyznane!
 
Image 
 
Po raz siódmy zostały przyznane tytuły "Orłów Sportu" w gminie Brzozów. Podczas gali 8 lutego br. wyróżniającym się w 2016 roku zawodnikom i trenerom burmistrz Brzozowa Józef Rzepka w asyście sekretarz gminy dr Beaty Bodzioch-Kaznowskiej wręczył pamiątkowe statuetki i nagrody. Uroczystość na scenie Brzozowskiego Domu Kultury poprowadził dr Mariusz Kaznowski - dyrektor Muzeum Regionalnego w Brzozowie.
Czytaj całość…
 
Święto Babci i Dziadzia w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Brzozowie
 
Image 
 
Tak jak co roku z okazji „Dnia Babci i Dziadzia” gościliśmy w murach naszego przedszkola babcie i dziadków naszych podopiecznych. Z tej okazji w dniach od 31.01.2017 roku do 07.02.2017 roku odbywały się uroczystości w poszczególnych grupach wiekowych.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 2879

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001