Menu Content/Inhalt
Start
VI Gimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
 
Image 
 
Dnia 11 lutego 2017 roku w Zespole Szkół w Grabownicy Starzeńskiej odbył się VI Gimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej organizowany przez nauczycieli pracujących w naszej szkole: Panią Klaudię Frant – Podulka, Panią Małgorzatę Mazur, Panią Monikę Kostecką – Wójcik, Panią Magdalenę Pietrasz i Panią Małgorzatę Potoczną.
Czytaj całość…
 
Modernizacja kuchni i nowy sprzęt interaktywny w ZS nr 2 w Przysietnicy
 
Image 
 
Podczas tegorocznych ferii zimowych, kiedy uczniowie i nauczyciele odpoczywali od codziennych obowiązków szkolnych, w ZS nr 2 w Przysietnicy została wyremontowana kuchnia. Jej stan od kilku już lat był bardzo zły, a całość wymagała gruntownej modernizacji. Wymienione zostały meble, zakupiono nową kuchnie elektryczną i zmywarkę oraz doposażono kuchnię w nowe naczynia. Środki w wysokości 12 tys. zł na sfinansowanie remontu kuchni pochodziły z budżetu Organu Prowadzącego.
Czytaj całość…
 
III miejsce w kumite dla Anny Bartman
 
 Image
 
W dniu 11 lutego 2017 r. w hali sportowej „Podpromie” w Rzeszowie odbyły się VII Międzynarodowy Turniej CARPATIA KARATE CUP 2017 r. w którym wzięło udział  517 zawodników z 12 krajów, tj: Austrii, Belgii, Czech, Rosji, Litwy, Białorusi, Ukrainy, Węgier, Pakistanu, Szwecji, Słowacji i oczywiście Polski.
 
Czytaj całość…
 
Zaproszenie na Bal Malucha do ZS Nr 2 w Przysietnicy
 
Image 
 
Święto Babci i Dziadka w Zespole Szkół w Turzym Polu
 
Image 
 
11 lutego w Zespole Szkół w Turzym Polu uroczyście obchodziliśmy Święto Babć i Dziadków.
Czytaj całość…
 
Udział naszych narciarzy w zawodach na Ukrainie
 
Image 
 
Za pośrednictwem Ośrodka Sportów Zimowych KiczeraSki uczniowie z Zespołu Szkół w Starej Wsi oraz Szkoły Podstawowej w Brzozowie mieli okazję po raz pierwszy w życiu sprawdzić swoje umiejętności narciarskie na trasie slalomu giganta w międzynarodowych zawodach BUKOVYTSIA OPEN.
 
Wyjazd odbył się w dniach 7-10 lutego 2017 r., a dwudniowe zmagania rozstrzygano na trasie stoku BUKOVYTSIA, w mieście Borysław na Ukrainie. W zawodach brały udział drużyny z Polski (Stara Wieś, Brzozów, Ustrzyki Dolne), Słowacji (Dolny Kubin) i Ukrainy (Bukovel, Lwów, Borysław). Uczestnicy byli podzieleni ze względu na płeć oraz wiek. Prowadzona była również klasyfikacja drużynowa.
Czytaj całość…
 
Zebranie sprawozdawcze OSP w Grabownicy Starzeńskiej
 
Image 
 
Minutą ciszy pamięci zmarłego w kwietniu 2016 r. dh. Józefa Wolanina – wieloletniego strażaka, członka zarządu oraz kierowcy rozpoczęło się w dniu 12 lutego br. zebranie sprawozdawcze w jednostce OSP Grabownica Starzeńska.
Czytaj całość…
 
Kobiecy puls biznesu
Image
 
Kolejny sukces młodego szachisty
Image
 
W dniach 11-12 luty br. w Sędziszowie Małopolskim rozegrano II Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej. Wśród ponad 100 zawodników biorących udział w turnieju wystartowało dwoje szachistów z Uczniowskiego Klubu Sportowego działającego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie Maja Mazurek oraz Paweł Sowiński.
Czytaj całość…
 
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Górkach w finale wojewódzkim w unihokeju chłopców
Image
 
Drużyna z Górek już w zawodach powiatowych sprawiła niespodziankę wygrywając cały turniej. W kolejnym etapie, którym był  półfinał  wojewódzki, również dobrze się sprawujemy. Wygrywamy dwa mecze ze SP Korczyna i SP nr 5 Krosno,  jednak  ulegamy faworytom SP nr 4 i nr 1 z Sanoka. Zajmujemy trzecie miejsce w turnieju, co daje nam awans do kolejnego etapu. Przed finałem wojewódzkim byliśmy pewni obaw, czy uda nam się zaprezentować dobry poziom na tle mocnych rywali. 10 lutego 2017 r. nadszedł oczekiwany dzień, jedziemy na finał wojewódzki do Sanoka.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 2879

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001