Menu Content/Inhalt
Start
Bal karnawałowy w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Brzozowie

Image 

Dnia 16.02.2017 roku w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Brzozowie odbył się bal karnawałowy. Dla dzieci był to niezwykły dzień -  atrakcja długo wyczekiwana, ogromnie lubiana oraz dostarczająca  wielu wrażeń i radości. Zaraz po śniadaniu przedszkolaki założyły swoje przebrania zamieniając się w znanych i lubianych bohaterów z bajek. Wśród dziewczynek dominowały Elzy, Anny,  królewny, księżniczki, wróżki, motylki, biedronki, natomiast w gronie chłopców przeważali kowboje, piraci, strażacy, policjanci. 

Czytaj całość…
 
Lutowe spotkania w bibliotece
Image
 
Kilka słonecznych dni to najlepszy czas, aby wybrać się na wycieczkę do biblioteki. Do Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzozowie zawitali uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzozowie z klas II A i II D z nauczycielkami Małgorzatą Zubik i Lucyną Kudłą oraz grupa integracyjna Biedronki z Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Brzozowie z wychowawczynią Bożeną Dąbrowiecką.
Czytaj całość…
 
Walentynkowe wybory miss i mistera gimnazjum w Grabownicy Starzeńskiej

Image 

Tegoroczne walentynki w Zespole Szkół w Grabownicy Starzeńskiej przebiegły w nietypowy sposób. Tego dnia Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem opiekunów – Moniki Kosteckiej–Wójcik i Dariusza Barańskiego po raz drugi zorganizował wybory Miss i Mistera Gimnazjum. O tytuł najpiękniejszej i najpiękniejszego walczyło łącznie 6 dziewcząt i 5 chłopców – reprezentujących 6 klas Gimnazjum, a byli to: Karolina Pach i Mateusz Marusia z klasy 1a, Urszula Stefaniak i Maksymilian Gil z klasy 1b, Karolina Cyptor i Jakub Baran z  klasy 2a, Gabriela Sobaś i Dominik Dudek z klasy 2b, Anna Kraczkowska i Kamil Ryba z klasy 3a, Patrycja Dżoń z klasy 3b

Czytaj całość…
 
Burmistrz zakupił sprzęt dla młodych strażaków
Image

O zapewnienie bezpieczeństwa na terenie gminy dbają m.in. jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych. Aby możliwa była realizacja zadań należących do OSP jednostki  muszą posiadać odpowiednią ilość strażaków ratowników, którzy zgodnie z ustawą o ochronie przeciwpożarowej  mogą brać udział w akcjach ratowniczo–gaśniczych, tzn. strażaków, którzy przeszli szkolenie pożarnicze (minimum podstawowe) oraz posiadają badania lekarskie dopuszczające do udziału w takich akcjach.
Czytaj całość…
 
UWAGA! ZMIANA REGULAMINU

Image

W związku z przystąpieniem przez Gminę Brzozów do partnerstwa w ramach projektu pn. „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców gmin Besko, Zarszyn, Haczów, Brzozów – projekt partnerski” i tym samym koniecznością ujednolicenia dokumentów projektowych wszystkich partnerów projektu, Burmistrz Brzozowa informuje o zmianie Regulaminu, Umowy i szacowanych kosztów uczestnictwa w projekcie.

Dokumenty do pobrania:

  • umowa z mieszkańcami,
  • załącznik nr 1 do umowy – oświadczenie,
  • załącznik nr 2 do umowy – oświadczenie de minimis,
  • załącznik nr 3 do umowy – upoważnienie,
  • szacowane koszty mieszkańca.
Wszystkie niezbędne informacje, w tym komplet dokumentów do pobrania, umieszczone są  na stronach: www.brzozow.pl (Aktualności, Konkurs OZE), brzozow.bip.gov.pl, zakładka „Konkursy” Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Inwestycji, Gospodarki Przestrzennej i Funduszy Pomocowych Urzędu Miejskiego w Brzozowie, w pok. nr 14 (parter) tel. 13 306 10 66.
 
Darmowe kursy języka angielskiego
Image
 
formularz zgłoszenia do pobrania tutaj
 
Konkurs OZE. Umowy najpóźniej w piątek do godz. 17
Image
 
Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka spotkał się  z mieszkańcami, którzy zadeklarowali udział w w projekcie, dotyczącym montażu mikroinstalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych. Ogółem deklaracje złożyło 127 osób. Ponad sto z nich zjawiło się na spotkaniu 14 bm. w urzędzie miejskim. Burmistrz poinformował wszystkich o przebiegu i rozstrzygnięciu konkursu oraz o zasadach realizacji projektu i wnioskowanego poziomu dofinansowania.
Czytaj całość…
 
III edycja Gminnego Konkursu Mitologicznego "W świecie mitów"
 
Image 
 
11 lutego 2017 roku w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy miała miejsce trzecia już edycja gminnego konkursu wiedzy z zakresu mitologii greckiej i rzymskiej W świecie mitów. Podobnie jak w ubiegłych latach konkurs odbywał się na dwóch poziomach – szkoły podstawowej i gimnazjum. Uczniowie przygotowywali się według zagadnień podanych odpowiednio wcześniej w regulaminie. Większość szkół przeprowadziła wewnątrzszkolne eliminacje, ponieważ nowością tegorocznej edycji była ograniczona ilość uczestników – każda szkoła wystawiała do trzech zawodników.
Czytaj całość…
 
Przedszkolaki poznają Wszechświat "Mobilne Planetarium Heca" w PS Nr 1 w Brzozowie
 
Image 
 
Dnia 14.02.2017 roku dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w niezwykłej wyprawie w odległy świat gwiazd i planet razem z bohaterami „Ulicy Sezamkowej”. Dzięki mobilnemu planetarium miały możliwość przyswojenia sobie wiedzy w sposób prosty, zrozumiały, a jednocześnie bardzo ciekawy i pobudzający do aktywności.
Czytaj całość…
 
Karnawałowe szaleństwo w ZS Nr 1 w Przysietnicy
 
 Image
 
Karnawał  to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, której nieodłącznym elementem są bale wyczekiwane i bardzo lubiane przez dzieci, dostarczające wiele pozytywnych przeżyć i radości. 11 lutego br. karnawałowy „Bal Malucha” odbył się w ZS nr 1 w Przysietnicy. W pięknej scenerii inspirowanej bajką pt. Kraina Lodu zgromadziło się wiele dzieci w barwnych strojach karnawałowych. Na balu pojawiła się niejedna Elsa i Anna. Nie zabrakło również batmanów, spidermanów, policjantów, wróżek i czarownic, dostrzec można było również bałwana Olafa, baletnicę i cygankę.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 2879

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001