Menu Content/Inhalt
Start
Sołtysi wybrani
Image 
Wczoraj (3.04.) odbyły się wybory samorządowych organów pomocniczych gminy Brzozów. Mieszkańcy wybierali sołtysów poszczególnych sołectw, a w mieście - przewodniczących zarządów obu osiedli. W porównaniu z minioną kadencją zmiany nastąpiły w Starej Wsi i Zmiennicy.
Czytaj całość…
 
Kąpielisko miejskie pod koniec czerwca
Image 
W listopadzie 2009 r. w naszym mieście rozpoczęły się roboty związane z inwestycją pod nazwą „Budowa kompleksu sportowo–rekreacyjnego przy ul. Słonecznej w Brzozowie”. Łączny koszt tego zadania sięgnie 10,5 mln zł. Dzięki staraniom Burmistrza Brzozowa udało się uzyskać dofinansowanie tej inwestycji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-13 w łącznej kwocie ok. 3 mln zł. Obecnie wznowiono roboty po przerwie zimowej. Oddanie kąpieliska zaplanowano pod koniec tego półrocza.
Czytaj całość…
 
Ludzie brzozowskiego sportu wyróżnieni
 Image
Dwóch sportowców, dwóch trenerów i jeden działacz sportowy z terenu naszej gminy otrzymało nagrody z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego. Najlepszych wyróżniono podczas III Gali Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego.
Czytaj całość…
 
Nowa siedziba na jubileusz muzeum
Image 
Istotnym elementem historii i kultury Brzozowa jest stojący w rynku ratusz. Wzniesiony w 1896 r. wg projektu Władysława Łuczyckiego, przechodził wiele remontów i był kilkakrotnie przebudowany. Obecnie dobiegła końca największa w dziejach tego gmachu inwestycja pod nazwą „Przebudowa z rozbudową i remont zabytkowej siedziby Muzeum Regionalnego w Brzozowie wraz z utworzeniem Centrum Informacji Turystycznej”, dofinansowana ze środków unijnych.
Czytaj całość…
 
Piłkarze UM Brzozów niepokonani!

ImageDrużyna piłkarska Urzędu Miejskiego w Brzozowie po zaciętej walce została zwycięzcą III edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej „Samorządowiec”, który odbył się w dniu 19 marca br. w Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Brzozowie.  W turnieju oprócz UM Brzozów uczestniczyły trzy drużyny reprezentujące: Starostwo Powiatowe w Brzozowie, Brzozowski Portal Internetowy oraz Zespół Środowiskowy Blizne. Turniej rozegrano systemem  „każdy z każdym”.  Grająca z meczu na mecz coraz efektowniej, ale i efektywniej, drużyna UM Brzozów  została zwycięzcą  turnieju, pokonując  dużą różnicą bramkową wszystkie drużyny:  BPI Brzozów (7:4), Zespół Środowiskowy Blizne (7:0) oraz Starostwo Powiatowe Brzozów (6:2). 

Czytaj całość…
 
Ogniki na mokradłach

Image

Zespół Szkół Nr 2 w Humniskach po raz dziewiąty był organizatorem regionalnego konkursu przyrodniczo-ekologicznego. W tym roku jego hasło brzmiało "Rośliny  i zwierzęta mokradeł". Patronat nad przeprowadzona  w sobotę 20 bm. imprezą sprawował Burmistrz Brzozowa

Czytaj całość…
 
Jan Paweł II - wychowawca młodzieży
Image 
Na chwilę przez beatyfikacją Jana Pawła II odbyła się w Brzozowie konferencja naukowa pod hasłem „Jan Paweł II wychowawca młodzieży”. Jej uczestnicy spotkali się 16 bm. w sali narad Urzędu Miejskiego, w której kilkanaście lat temu Rada Miejska zdecydowała o przyznaniu Papieżowi-Polakowi tytułu  Honorowego Obywatela Brzozowa.
Czytaj całość…
 
Sąsiedzi z dwóch stron Karpat
Image 
Ludowy Klub Sportowy Płomień Zmiennica nawiązał współpracę ze słowackim klubem piłkarskim ŠK Záhradné. Zawodnicy i działacze Płomienia na zaproszenie Słowaków 20.02. odwiedzili miejscowość Záhradné, gdzie obie drużyny rozegrały spotkanie sparingowe.
Czytaj całość…
 
Sportowa wizyta w Samborze

Image 

W sobotę 26 lutego 2011 roku drużyna reprezentująca nauczycieli gminy Brzozów wzięła udział w finale Międzynarodowego Turnieju Siatkówki zorganizowanym w szkole nr 7 w Samborze (Ukraina). Występ naszej drużyny zakończył się sukcesem, gdyż zajęła ona I miejsce w rozgrywkach.

Czytaj całość…
 
Promesa na odbudowę ulic Brzozowa
Przedstawiciele 129 samorządów z Podkarpacia otrzymali (28.02.) z rąk Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Jerzego Millera promesy na odbudowę infrastruktury zniszczonej przez ubiegłoroczną powódź. Promesę na kwotę 380 tys. zł dla naszej gminy odebrał osobiście burmistrz Brzozowa Józef Rzepka.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 281 282 283 284 285 286 287 288 nast. » koniec »»

Pozycje :: 2861 - 2870 z 2879

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001