Menu Content/Inhalt
Start
Kwietniowe Posiedzenie Komisji RM Drukuj Email
Wpisał: Redaktor   
22.04.2016.
 
Image
 
W dniu 21 kwietnia w sali narad Urzędu Miejskiego w Brzozowie odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego oraz Komisji Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego Rady Miejskiej w Brzozowie pod przewodnictwem Przewodniczącego Rady Miejskiej Edwarda Sabika.
 
Image
 
Image 
 
Zebrani otrzymali informację od Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Brzozowie Tomasza Zubla dotyczącą planów pozyskania nowych źródeł dostawy wody dla mieszkańców Gminy Brzozów oraz aktualnej sytuacji dotyczącej planów kanalizacyjnych w Gminie Brzozów. Po czym wywiązała się dyskusja traktująca na powyższy temat.
 
 Image
 
 Image 
 
Image
 
Image 
 
Image
 
Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Brzozowie Anna Glazer- Florek dokonała przedstawienia informacji na temat gospodarowania odpadami komunalnymi w Gminie Brzozów. Kierownik Referatu Podatków Urzędu Miejskiego w Brzozowie Dorota Folta podała informację dotyczącą zwolnień z podatku rolnego i od nieruchomości. Ocena działań służb odpowiedzialnych za utrzymanie dróg w okresie zimowym 2015/2016 została poparta danymi statystycznymi w prezentacji Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Brzozowie Anny Glazer- Florek. Na koniec obrad, dyskusji poddane zostały sprawy bieżące.
 
Image 
 
Image
 
W posiedzenia Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego oraz Komisji Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego Rady Miejskiej w Brzozowie udział wzięli: Zastępca Burmistrza Brzozowa Maria Rymarz, Skarbnik Gminy Jacek Szklarz, Zastępca Skarbnika Ewelina Pilszak, Inspektor ds. Obsługi Rady Miejskiej Marta Graboń, a także  ww. uczestnicy obrad.
 
 Image
 
Image
 
Justyna Szałajko
 
 
Zmieniony ( 22.04.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001